ما را دنبال کنید در

انواع-پنیر

پنیر مناسب چیزبرگر چیست؟

امروزه انواع پنیر به جزئی جدا ناپذیر از برگر تبدیل شده است و چیزبرگرها بسیار پرطرفدار هستند. اما استفاده از هر پنیری طعم مطبوع و دلخواهتان را به شما نمیدهد. سعی کنید نسبت به ذائقه خود بهترین پنیر را انتخاب کنید.هیچ چیز مانند صدا، بو و منظره یک برگر ضخیم و آبدار که روی ماهیتابه یا باربکیو جلز و ولز میکند لذت بخش نیست. حال یک همبرگر خانگی ساده باشد یا یک برگر مرغ خانگی . راه های زیادی برای ارتقاء طعم و خوشمزه تر شدن یک برگر خانگی وجود دارد. بهترین راه برای اینکه مطمئن شویم همبرگرمان طعم محشری پیدا میکند استفاده از یک پنیر خوشمزه است. پنیر، هیجان و اشتهای خوردن برگر را بالا میبرد.

بی شک همبرگرهای ویتال جز دسته بندی خوشمزه ترین همبرگر شیراز قرار دارند که شما می تونید به راحتی سفارش همبرگر انلاین بدید و درب منزل تحویل بگیرید

۱-پنیر گودا انتخابی مطمئن به عنوان پنیر برای چیزبرگر

این پنیر قدیمی هلندی انتخابی بینظیر برای برگرتان است. پنیر گودا از شیر تازه گاو درست میشود، زرد رنگ است و طعمی ملایم و خامه ای یا کاراملی دارد. طعم و رایحه عمیق و شیرین گودا این پنیر خوشمزه را برای انواع ترکیب ها مناسب میکند. ترکیب سس بارکیو با پنیر گودا بسیار پر طرفدار است

۲-بلوچیز یک انتخاب خاص به عنوان پنیر برای چیزبرگر

این پنیر از طریق تزریق باکتری و کپک خوراکی به شیر گاو، بز یا گوسفند درست میشود. بلوچیز با بوی خاصی که دارد و رگه های آبی خاکستری و سبزی که در بافت پنیر نمایان است شناخته میشود و طعم آن بستگی به نوع پنیر دارد اما عموما طعمی تند و تیز و نمکی دارد. بلوچیز به برگر عطر تندی میدهد و با طعم شور و شیرینی که دارد مکمل گوشت خواهدبود. این پنیر انتخاب محشری برای برگرمان است زیرا به خوبی آب میشود و کرمی است. میتوانید بلوچیز را هنگام درست کردن گوشت همبرگر داخل گوشت بگذارید یا در پایان روی همبرگر بگذارید بلوچیزبرگرتان ترکیبی خوشمزه بسازید و نوش جان کنید.

۳- پنیر چدار، انتخابی آبدار به عنوان پنیر برای چیزبرگر

پنیر چدار انتخابی عالی برای همه انواع برگرها است و استفاده از آن در برگرها و ساندویچ ها بسیار رایج است. این پنیر نارنجی رنگ معمولا طعمی تند وقوی دارد. از طرفی پنیری که میتواند بهترین کیفیت را برای برگر داشته باشد باید ترکیبی از عطر و طعم و دارای رطوبت کافی باشد زیرا اگر پنیری خشک داشته باشیم، به خوبی روی گوشت آب نمیشود و ما پنیری میخواهیم که هنگام وارد کردن گرما به آن به طور طبیعی آب شود. این برتری با چدار است زیرا بسیار کرمی است و هنگام وارد کردن گرمای ملایم به خوبی آب میشود.

۴-پنیر پارمزان، انتخابی نمکی به عنوان پنیر برای چیزبرگر

پارمزان طعمی نمکی و بسیار خوشمزه دارد و معمولا به عنوان چاشنی در کنار غذاهای آماده به کار میرود و جزء همیشگی سالاد ها و پاستاهاست. پنیرهای سفتی مثل پارمزان معمولا به صورت رنده شده به غذا اضافه میشود. همچنین میتوان آن را در دمای متعادل آب کرد یا کمی پیش از اینکه پخت برگر کامل شود روی آن ریخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + پنج =

0